شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

خانه » تور ارزان لبنان » تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان

اطلاعیه سایت

تور لبنان را لبنان گشت تجربه کنید.

تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان

تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان

تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان

تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان

تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان

تور لبنان

تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان با شروع فصل برف از اواسط ماه دسامبر تا اوایل ماه آوریل، پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان شروع به فعالیت می کنند. بزرگترین پیست تنها ۴۶ کیلومتر از بیروت فاصله دارد. همه آنها دارای اقامتگاه های خوبی هستند و بسته به فصل قیمت های متفاوتی برای ارائه خدمات اخذ می کنند.

خدمات عمومی پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان

در تمام پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان امکان اجاره تجهیزات و امکانات وجود دارد و اجاره مجموعه کامل لوازم تنها ۵ تا ۱۰ دلار برای یک روز هزینه دارد. رستوران ها، کافه ها و بارها در همه جا، به خصوص در Mzaar Kfardebian دیده می شوند. به طور کلی، پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان از ۰۸:۰۰ تا ۱۵:۳۰ (۱۶:۰۰ در تعطیلات آخر هفته) باز هستند. در ادامه شما را با جزئیات خدمات پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان آشنا می کنیم.

پیست Qanat Bakish

در حدود هفت کیلومتری شمال شرقی Baskinta، پیست کوچک و آرام Qanat Bakish با برف های با کیفیت آن واقع شده است. این پیست برای مبتدیان و خانواده های دارای کودکان کوچک مناسب است. قیمت ورود به پیست برای یک روز ۱۰ دلار در طول روزهای هفته و ۱۸ دلار در آخر هفته ها (۱۰ دلار برای نیم روز) است.

پیست ZAAROUR

پیست خصوصی Zaarour کمی بزرگتر از Qanat Bakish و در جنوب شرقی Baskinta واقع شده است. این پیست اخیرا بازسازی شده و از نظر کیفیت برف مورد علاقه گردشگران است. این پیست برای مبتدیان و افرادی با مهارت متوسط، خانواده های دارای فرزند و اسکی بازهای نسبتا حرفه ای مناسب است. این پیست برای گروه آخر مسیری چهار کیلومتری دارد. هزینه اسکی در طول روزهای هفته ۲۰ دلار و در آخر هفته ۴۰ دلار است.

پیست LAQLOUQ

یکی از دیگر پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان در دو کیلومتری جنوب غربی شهر Laqlouq واقع شده است. این پیست از نظر مناظر کوهستانی خیره کننده آن شناخته شده است. این محل برای تمام گروه ها با قابلیت های مختلف مناسب است و یک مدرسه تدریس اسکی در آن وجود دارد.

پیست MZAAR KFARDEBIAN

در بین پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان این پیست، با نام پیشین Faraya، مدرن ترین و مجهز ترین مقصد برفی کشور است. این پیست در جنوب شرقی Faraya واقع شده است. مسیر ۸۰ کیلومتری آن برای مبتدی تا حرفه ای مناسب است. این منطقه دارای تجهیزات اسنوموبیل نیزهست. هزینه اسکی در آن بسته به شیب و دامنه ها متفاوت است، اما به طور کلی هزینه اسکی برای کل مسیر در روزهای هفته ۳۳ دلار و ۶۳ دلار در آخر هفته است.

پیست FAQRA

اسکی در پیست کوچک و خصوصی Faqra نیازمند عضویت است. هزینه اسکی در آن در طول روزهای هفته ۱۲ دلار و در آخر هفته ۲۰ دلار است. درصورتی که مایل به اسکی در این منطقه نیستید، می توانید از سایت های گردشگری نزدیک آن شامل یک معبد و یک برج ۱۵ متری با دید مناسبی از محیط اطراف دیدن کنید.

پیست Cedars:

این پیست مورد توجه طبیعت دوستان است و به دلیل ارتفاع بیشتر در بین سایر پیست ها مدت زمان بیشتری می تواند به گردشگران خدمات ارائه دهد. وجود ۶ تله کابین، ارتفاع ۲۳۰۰ متری و چشم انداز زیبا آن را به بهشتی برای اسکی بازان تبدیل کرده است. هزینه اسکی در آن ۳۰ دلار در روزهای هفته و ۴۰ دلار در آخر هفته است.

خارج از فصل زمستان، پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان به جز Faqra و Cedars چیز زیادی برای ارائه ندارند و حمل و نقل عمومی به سمت آنها انجام نمی شود.

گرداوری: تور لبنان https://lebanongasht.com

تور لبنان با پیست های اسکی و اسنوبورد لبنان
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز